نوبت دهی دکتر حوریه حلیمی میلانی متخصص زنان

دکتر حوریه حلیمی میلانی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 41330
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 10 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر حوریه حلیمی میلانی نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر حوریه حلیمی میلانی چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر حوریه حلیمی میلانی چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر حوریه حلیمی میلانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر حوریه حلیمی میلانی رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر حوریه حلیمی میلانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر حوریه حلیمی میلانی چقدر است؟

  Item 1 of 16

  دربارۀ دکتر حوریه حلیمی میلانی

  دکتر حوریه حلیمی میلانی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حوریه حلیمی میلانی یکی از پزشکان تبریز با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 41330 هستند. آدرس مطب دکتر حوریه حلیمی میلانی تبریز - شریعتی جنوبی - مابین سه‌راهی ساعد و پاستور - طبقه بالای بانک مسکن است. شما میتوانید از دکتر حوریه حلیمی میلانی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حوریه حلیمی میلانی 10 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر حوریه حلیمی میلانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر حوریه حلیمی میلانی

  دکتر حوریه حلیمی میلانی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حوریه حلیمی میلانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حوریه حلیمی میلانی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.