درمانکده
دکتر حوریه حلیمی میلانی

دکتر حوریه حلیمی میلانی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حوریه حلیمی میلانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حوریه حلیمی میلانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حوریه حلیمی میلانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حوریه حلیمی میلانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حوریه حلیمی میلانی چیست؟

دکتر حوریه حلیمی میلانی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر حوریه حلیمی میلانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حوریه حلیمی میلانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حوریه حلیمی میلانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حوریه حلیمی میلانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حوریه حلیمی میلانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حوریه حلیمی میلانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حوریه حلیمی میلانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حوریه حلیمی میلانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حوریه حلیمی میلانی

دکتر حوریه حلیمی میلانی متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 41330 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر حوریه حلیمی میلانی

دکتر حوریه حلیمی میلانی متخصص زنان است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حوریه حلیمی میلانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حوریه حلیمی میلانی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر