درمانکده
دکتر بهناز اعلائی

دکتر بهناز اعلائی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر بهناز اعلائی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بهناز اعلائی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بهناز اعلائی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بهناز اعلائی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بهناز اعلائی چیست؟

دکتر بهناز اعلائی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند.

زودترین نوبت دکتر بهناز اعلائی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بهناز اعلائی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بهناز اعلائی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بهناز اعلائی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بهناز اعلائی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بهناز اعلائی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بهناز اعلائی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهناز اعلائی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر بهناز اعلائی

دکتر بهناز اعلائی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر بهناز اعلائی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 136896 هستند. آدرس مطب دکتر بهناز اعلائی تهران است. شما میتوانید از دکتر بهناز اعلائی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر بهناز اعلائی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر بهناز اعلائی

دکتر بهناز اعلائی دارای مدرک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر بهناز اعلائی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر بهناز اعلائی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر