درمانکده
سارا نصرالله زاده مهرآبادی

سارا نصرالله زاده مهرآبادی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سارا نصرالله زاده مهرآبادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سارا نصرالله زاده مهرآبادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از سارا نصرالله زاده مهرآبادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی سارا نصرالله زاده مهرآبادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص سارا نصرالله زاده مهرآبادی چیست؟

سارا نصرالله زاده مهرآبادی کارشناسی ارشد تغذیه هستند.

زودترین نوبت سارا نصرالله زاده مهرآبادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت سارا نصرالله زاده مهرآبادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از سارا نصرالله زاده مهرآبادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین سارا نصرالله زاده مهرآبادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از سارا نصرالله زاده مهرآبادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به سارا نصرالله زاده مهرآبادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت سارا نصرالله زاده مهرآبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت سارا نصرالله زاده مهرآبادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره سارا نصرالله زاده مهرآبادی

سارا نصرالله زاده مهرآبادی کارشناسی ارشد تغذیه به شماره نظام روانشناسی ت-1187 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه سارا نصرالله زاده مهرآبادی

سارا نصرالله زاده مهرآبادی کارشناس تغذیه و کارشناسی ارشد تغذیه است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به سارا نصرالله زاده مهرآبادی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از سارا نصرالله زاده مهرآبادی کارشناسی ارشد تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر