نوبت دهی دکتر سارا نصرالله زاده مهرآبادی  کارشناسی ارشد تغذیه

سارا نصرالله زاده مهرآبادی

کارشناسی ارشد تغذیه
شماره نظام پزشکی : ت-1187
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سارا نصرالله زاده مهرآبادی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سارا نصرالله زاده مهرآبادی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سارا نصرالله زاده مهرآبادی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سارا نصرالله زاده مهرآبادی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سارا نصرالله زاده مهرآبادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سارا نصرالله زاده مهرآبادی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سارا نصرالله زاده مهرآبادی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سارا نصرالله زاده مهرآبادی چقدر است؟

دربارۀ سارا نصرالله زاده مهرآبادی

سارا نصرالله زاده مهرآبادی کارشناسی ارشد تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. سارا نصرالله زاده مهرآبادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی ت-1187 هستند. آدرس مطب سارا نصرالله زاده مهرآبادی تهران است. شما میتوانید از سارا نصرالله زاده مهرآبادی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین سارا نصرالله زاده مهرآبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه سارا نصرالله زاده مهرآبادی

سارا نصرالله زاده مهرآبادی دارای مدرک کارشناس تغذیه و کارشناسی ارشد تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به سارا نصرالله زاده مهرآبادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از سارا نصرالله زاده مهرآبادی کارشناسی ارشد تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.