درمانکده
دکتر هوشنگ کاظمی

دکتر هوشنگ کاظمی

تبریز
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر هوشنگ کاظمی

مطب تبریز

تبریز - پل منصور - نبش کوچه دوم به طرف آبرسان

هنوز بیمارهای دکتر هوشنگ کاظمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هوشنگ کاظمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هوشنگ کاظمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هوشنگ کاظمی چیست؟

دکتر هوشنگ کاظمی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر هوشنگ کاظمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هوشنگ کاظمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هوشنگ کاظمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هوشنگ کاظمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هوشنگ کاظمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هوشنگ کاظمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هوشنگ کاظمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هوشنگ کاظمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر هوشنگ کاظمی

دکتر هوشنگ کاظمی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به شماره نظام پزشکی 20338 یکی از پزشکان تبریز با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر هوشنگ کاظمی: تبریز - پل منصور - نبش کوچه دوم به طرف آبرسان

تجربه دکتر هوشنگ کاظمی

دکتر هوشنگ کاظمی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر هوشنگ کاظمی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر هوشنگ کاظمی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر