درمانکده
فریبا یوسفی

فریبا یوسفی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

50,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر فریبا یوسفی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از فریبا یوسفی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی فریبا یوسفی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص فریبا یوسفی چیست؟

فریبا یوسفی کارشناسی ارشد تغذیه هستند.

زودترین نوبت فریبا یوسفی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت فریبا یوسفی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از فریبا یوسفی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین فریبا یوسفی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از فریبا یوسفی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به فریبا یوسفی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت فریبا یوسفی چقدر است؟

هزینه ویزیت فریبا یوسفی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره فریبا یوسفی

فریبا یوسفی کارشناسی ارشد تغذیه به شماره نظام پزشکی ت-3000 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه فریبا یوسفی

فریبا یوسفی کارشناسی ارشد تغذیه است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به فریبا یوسفی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از فریبا یوسفی کارشناسی ارشد تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر