درمانکده
نادیا کیان

نادیا کیان

کرج
5.0
3 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
مشاوره متنی

130,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:00
آنلاین

آدرس مطب نادیا کیان

مطب کرج

کرج - چهارراه طالقانی جنوبی - بعد از بانک کشاورزی - نبش کوچه شهید عابدینی - ساختمان آسمان - طبقه چهارم - واحد 7

هنوز بیمارهای دکتر نادیا کیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از نادیا کیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی نادیا کیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص نادیا کیان چیست؟

نادیا کیان کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت نادیا کیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت نادیا کیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از نادیا کیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین نادیا کیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از نادیا کیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به نادیا کیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت نادیا کیان چقدر است؟

هزینه ویزیت نادیا کیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره نادیا کیان

نادیا کیان کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. نادیا کیان یکی از پزشکان کرج با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 41072 هستند. آدرس مطب نادیا کیان کرج - چهارراه طالقانی جنوبی - بعد از بانک کشاورزی - نبش کوچه شهید عابدینی - ساختمان آسمان - طبقه چهارم - واحد 7 است. شما میتوانید از نادیا کیان خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت نادیا کیان 12 مهر است. بیماران و مراجعین نادیا کیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه نادیا کیان

نادیا کیان دارای مدرک کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و کارشناس روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به نادیا کیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از نادیا کیان کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر