درمانکده
دکتر حسن امانی ملکوتی

دکتر حسن امانی ملکوتی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

70,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۵ آذر ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر حسن امانی ملکوتی

مطب پردیس

پردیس - فاز 2 - بلوار صیاد شیرازی - جنب آموزشگاه رانندگی پردیسان

هنوز بیمارهای دکتر حسن امانی ملکوتی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسن امانی ملکوتی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسن امانی ملکوتی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسن امانی ملکوتی چیست؟

دکتر حسن امانی ملکوتی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر حسن امانی ملکوتی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسن امانی ملکوتی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسن امانی ملکوتی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسن امانی ملکوتی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسن امانی ملکوتی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسن امانی ملکوتی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسن امانی ملکوتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن امانی ملکوتی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حسن امانی ملکوتی

دکتر حسن امانی ملکوتی عمومی به شماره نظام پزشکی 129856 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر حسن امانی ملکوتی: پردیس - فاز 2 - بلوار صیاد شیرازی - جنب آموزشگاه رانندگی پردیسان

تجربه دکتر حسن امانی ملکوتی

دکتر حسن امانی ملکوتی عمومی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حسن امانی ملکوتی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حسن امانی ملکوتی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر