درمانکده
دکتر علیرضا علی آبادی

دکتر علیرضا علی آبادی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 14:00

آدرس مطب دکتر علیرضا علی آبادی

مطب فلکه اول تهرانپارس

فلکه اول تهرانپارس -خیابان امیری طائمه -پلاک 79 (روبروی پرپروک)-واحد 9 -طبقه ی سوم

مطب تهران

تهران - مسعودیه - خیابان ابومسلم خراسانی - پلاک ۱۷۵

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا علی آبادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا علی آبادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا علی آبادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا علی آبادی چیست؟

دکتر علیرضا علی آبادی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا علی آبادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا علی آبادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا علی آبادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا علی آبادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا علی آبادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا علی آبادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا علی آبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا علی آبادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علیرضا علی آبادی

دکتر علیرضا علی آبادی عمومی به شماره نظام پزشکی 41275 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 27 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر علیرضا علی آبادی: فلکه اول تهرانپارس -خیابان امیری طائمه -پلاک 79 (روبروی پرپروک)-واحد 9 -طبقه ی سوم و تهران - مسعودیه - خیابان ابومسلم خراسانی - پلاک ۱۷۵

تجربه دکتر علیرضا علی آبادی

دکتر علیرضا علی آبادی عمومی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر علیرضا علی آبادی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا علی آبادی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر