نوبت دهی دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی  متخصص جراحی مغز و اعصاب

دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی

متخصص جراحی مغز و اعصاب
شماره نظام پزشکی : 113967
امکان دریافت مشاوره متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی

چطور می‌توانم از دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی

دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی متخصص جراحی مغز و اعصاب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 113967 هستند. آدرس مطب دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی خدمات مشاوره متنی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی

دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی دارای مدرک متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدتقی ایمانی خسروشاهی متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.