درمانکده
بهروز فرامرزی راد

بهروز فرامرزی راد

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 15:00
مشاوره صوتی

176,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 15:00
آنلاین

آدرس مطب بهروز فرامرزی راد

مطب تهران

تهران - شهرری - خیابان پیلغوش - پلاک 71 - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر بهروز فرامرزی راد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از بهروز فرامرزی راد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی بهروز فرامرزی راد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص بهروز فرامرزی راد چیست؟

بهروز فرامرزی راد کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت بهروز فرامرزی راد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت بهروز فرامرزی راد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از بهروز فرامرزی راد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین بهروز فرامرزی راد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از بهروز فرامرزی راد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به بهروز فرامرزی راد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت بهروز فرامرزی راد چقدر است؟

هزینه ویزیت بهروز فرامرزی راد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره بهروز فرامرزی راد

بهروز فرامرزی راد کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. بهروز فرامرزی راد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 4433 هستند. آدرس مطب بهروز فرامرزی راد تهران - شهرری - خیابان پیلغوش - پلاک 71 - طبقه اول است. شما میتوانید از بهروز فرامرزی راد خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت بهروز فرامرزی راد 5 مهر است. بیماران و مراجعین بهروز فرامرزی راد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه بهروز فرامرزی راد

بهروز فرامرزی راد دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به بهروز فرامرزی راد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از بهروز فرامرزی راد کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر