درمانکده
دکتر نازیلا حاج استاد نورانی

دکتر نازیلا حاج استاد نورانی

تبریز
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

105,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00
مشاوره متنی

80,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 21:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر نازیلا حاج استاد نورانی

مطب تبریز

تبریز - پاستور جدید - روبروی بانک رفاه - ساختمان شریف - طبقه۳

هنوز بیمارهای دکتر نازیلا حاج استاد نورانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نازیلا حاج استاد نورانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نازیلا حاج استاد نورانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نازیلا حاج استاد نورانی چیست؟

دکتر نازیلا حاج استاد نورانی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر نازیلا حاج استاد نورانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نازیلا حاج استاد نورانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نازیلا حاج استاد نورانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نازیلا حاج استاد نورانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نازیلا حاج استاد نورانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نازیلا حاج استاد نورانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نازیلا حاج استاد نورانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نازیلا حاج استاد نورانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نازیلا حاج استاد نورانی

دکتر نازیلا حاج استاد نورانی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نازیلا حاج استاد نورانی یکی از پزشکان تبریز با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 120696 هستند. آدرس مطب دکتر نازیلا حاج استاد نورانی تبریز - پاستور جدید - روبروی بانک رفاه - ساختمان شریف - طبقه۳ است. شما میتوانید از دکتر نازیلا حاج استاد نورانی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نازیلا حاج استاد نورانی 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر نازیلا حاج استاد نورانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نازیلا حاج استاد نورانی

دکتر نازیلا حاج استاد نورانی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نازیلا حاج استاد نورانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نازیلا حاج استاد نورانی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر