دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی

دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی

تبریز
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

104,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲ مرداد ساعت 17:30
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا ۴۸ ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی

مطب تبریز

تبریز - خیابان 17 شهریور جدید - روبروی پارکینگ طبقاتی نوین - مجتمع فدک - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی چیست؟

دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی متخصص متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) است. بیماران بسیاری برای درمان وز وز گوش، درد گوش، عفونت گوش، سینوزیت به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی

دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به شماره نظام پزشکی 54144 یکی از متخصصان تبریز با بیش از 13 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی :

  • تبریز - خیابان 17 شهریور جدید - روبروی پارکینگ طبقاتی نوین - مجتمع فدک - طبقه اول

تجربه دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های وز وز گوش,درد گوش,عفونت گوش,سینوزیت به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر