نوبت دهی دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی  متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)

دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی

متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)
شماره نظام پزشکی : 54144
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 14سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 19 فروردین
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی

دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی یکی از پزشکان تبریز با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 54144 هستند. آدرس مطب دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی تبریز - خیابان 17 شهریور جدید - روبروی پارکینگ طبقاتی نوین - مجتمع فدک - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی 19 فروردین است. بیماران و مراجعین دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی

دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر لطیفه محمدپوراسگوئی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.