نوبت دهی دکتر علیرضا حاکمی برآبادی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)

دکتر علیرضا حاکمی برآبادی

متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)
شماره نظام پزشکی : 16546
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 10 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر علیرضا حاکمی برآبادی نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر علیرضا حاکمی برآبادی چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر علیرضا حاکمی برآبادی چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر علیرضا حاکمی برآبادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر علیرضا حاکمی برآبادی رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا حاکمی برآبادی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر علیرضا حاکمی برآبادی چقدر است؟

  Item 1 of 16

  دربارۀ دکتر علیرضا حاکمی برآبادی

  دکتر علیرضا حاکمی برآبادی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا حاکمی برآبادی یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 16546 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا حاکمی برآبادی مشهد - خیابان احمد آباد - نبش خیابان عارف - روبروی مسجد است. شما میتوانید از دکتر علیرضا حاکمی برآبادی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر علیرضا حاکمی برآبادی 10 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا حاکمی برآبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر علیرضا حاکمی برآبادی

  دکتر علیرضا حاکمی برآبادی دارای مدرک متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا حاکمی برآبادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا حاکمی برآبادی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.