درمانکده
دکتر مریم پیروی

دکتر مریم پیروی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

350,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00
مشاوره تصویری

350,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۵ آذر ساعت 09:00
آنلاین

آدرس مطب دکتر مریم پیروی

مطب میدان فاطمی

میدان فاطمی - خیابان خیری - ساختمان بیمه ایران - واحد ۷

مطب فلکه دوم صادقیه

فلکه دوم صادقیه - خیابان اعتمادیان - پلاک ۴۰ - واحد ۳

هنوز بیمارهای دکتر مریم پیروی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم پیروی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم پیروی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم پیروی چیست؟

دکتر مریم پیروی دکترای روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم پیروی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم پیروی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم پیروی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم پیروی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم پیروی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم پیروی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم پیروی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم پیروی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مریم پیروی

دکتر مریم پیروی دکترای روانشناسی به شماره نظام پزشکی 19954 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مریم پیروی: میدان فاطمی - خیابان خیری - ساختمان بیمه ایران - واحد ۷ و فلکه دوم صادقیه - خیابان اعتمادیان - پلاک ۴۰ - واحد ۳

تجربه دکتر مریم پیروی

دکتر مریم پیروی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و دکترای روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مریم پیروی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مریم پیروی دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر