درمانکده
تیراژه جوینی

تیراژه جوینی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 15:00
مشاوره صوتی

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۰ مهر ساعت 16:00
آنلاین

آدرس مطب تیراژه جوینی

مطب تهران

تهران - میدان فاطمی - جنب مسجد نور - درمانگاه نور - پلاک 8 - واحد 3

هنوز بیمارهای دکتر تیراژه جوینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از تیراژه جوینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی تیراژه جوینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص تیراژه جوینی چیست؟

تیراژه جوینی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت تیراژه جوینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت تیراژه جوینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از تیراژه جوینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین تیراژه جوینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از تیراژه جوینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به تیراژه جوینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت تیراژه جوینی چقدر است؟

هزینه ویزیت تیراژه جوینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره تیراژه جوینی

تیراژه جوینی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از پزشکان درمانکده‌اند. تیراژه جوینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی __ هستند. آدرس مطب تیراژه جوینی تهران - میدان فاطمی - جنب مسجد نور - درمانگاه نور - پلاک 8 - واحد 3 است. شما میتوانید از تیراژه جوینی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت تیراژه جوینی 5 مهر است. بیماران و مراجعین تیراژه جوینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه تیراژه جوینی

تیراژه جوینی دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به تیراژه جوینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از تیراژه جوینی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر