درمانکده
دکتر عاطفه سمائی نوروزی

دکتر عاطفه سمائی نوروزی

تهران
4.6
11 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

60,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر عاطفه سمائی نوروزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عاطفه سمائی نوروزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عاطفه سمائی نوروزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عاطفه سمائی نوروزی چیست؟

دکتر عاطفه سمائی نوروزی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر عاطفه سمائی نوروزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عاطفه سمائی نوروزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عاطفه سمائی نوروزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عاطفه سمائی نوروزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عاطفه سمائی نوروزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عاطفه سمائی نوروزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عاطفه سمائی نوروزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عاطفه سمائی نوروزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عاطفه سمائی نوروزی

دکتر عاطفه سمائی نوروزی متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 125131 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر عاطفه سمائی نوروزی

دکتر عاطفه سمائی نوروزی متخصص زنان است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر عاطفه سمائی نوروزی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر عاطفه سمائی نوروزی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر