نوبت دهی دکتر عاطفه سمائی نوروزی  متخصص زنان

دکتر عاطفه سمائی نوروزی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 125131
امکان دریافت مشاوره متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی

چطور می‌توانم از دکتر عاطفه سمائی نوروزی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر عاطفه سمائی نوروزی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر عاطفه سمائی نوروزی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر عاطفه سمائی نوروزی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر عاطفه سمائی نوروزی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر عاطفه سمائی نوروزی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر عاطفه سمائی نوروزی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر عاطفه سمائی نوروزی

دکتر عاطفه سمائی نوروزی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عاطفه سمائی نوروزی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 125131 هستند. آدرس مطب دکتر عاطفه سمائی نوروزی تهران است. شما میتوانید از دکتر عاطفه سمائی نوروزی خدمات مشاوره متنی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عاطفه سمائی نوروزی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عاطفه سمائی نوروزی

دکتر عاطفه سمائی نوروزی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عاطفه سمائی نوروزی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عاطفه سمائی نوروزی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.