درمانکده
دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی

دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۳ آذر ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی چیست؟

دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی

دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی متخصص پوست و مو به شماره نظام پزشکی 188169 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی

دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی متخصص پوست و مو است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سیدمحمدرضا رفیعی طباطبایی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر