درمانکده
دکتر امیر عباس خواجوی

دکتر امیر عباس خواجوی

کرج
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

140,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر امیر عباس خواجوی

مطب کرج

کرج - چهارراه طالقانی - کوچه عابدینی - ساختمان پاستور - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر امیر عباس خواجوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امیر عباس خواجوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امیر عباس خواجوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امیر عباس خواجوی چیست؟

دکتر امیر عباس خواجوی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر امیر عباس خواجوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امیر عباس خواجوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امیر عباس خواجوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امیر عباس خواجوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امیر عباس خواجوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امیر عباس خواجوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امیر عباس خواجوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر عباس خواجوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر امیر عباس خواجوی

دکتر امیر عباس خواجوی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیر عباس خواجوی یکی از پزشکان کرج با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 54042 هستند. آدرس مطب دکتر امیر عباس خواجوی کرج - چهارراه طالقانی - کوچه عابدینی - ساختمان پاستور - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر امیر عباس خواجوی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر امیر عباس خواجوی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر امیر عباس خواجوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیر عباس خواجوی

دکتر امیر عباس خواجوی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیر عباس خواجوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیر عباس خواجوی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر