درمانکده
دکتر رقیه شیرینکام چوری

دکتر رقیه شیرینکام چوری

گیلان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مهر ساعت 16:30
مشاوره متنی

80,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تصویری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر رقیه شیرینکام چوری

مطب رشت

رشت - چهارراه گلسار - به سمت پل بوسار - دست چپ کوچه عسگری - ساختمان صدف - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر رقیه شیرینکام چوری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رقیه شیرینکام چوری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رقیه شیرینکام چوری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رقیه شیرینکام چوری چیست؟

دکتر رقیه شیرینکام چوری متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر رقیه شیرینکام چوری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رقیه شیرینکام چوری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رقیه شیرینکام چوری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رقیه شیرینکام چوری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رقیه شیرینکام چوری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رقیه شیرینکام چوری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رقیه شیرینکام چوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رقیه شیرینکام چوری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر رقیه شیرینکام چوری

دکتر رقیه شیرینکام چوری متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رقیه شیرینکام چوری یکی از پزشکان گیلان با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 46936 هستند. آدرس مطب دکتر رقیه شیرینکام چوری رشت - چهارراه گلسار - به سمت پل بوسار - دست چپ کوچه عسگری - ساختمان صدف - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر رقیه شیرینکام چوری خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، مشاوره تصویری ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر رقیه شیرینکام چوری 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر رقیه شیرینکام چوری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رقیه شیرینکام چوری

دکتر رقیه شیرینکام چوری دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رقیه شیرینکام چوری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رقیه شیرینکام چوری متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر