درمانکده
دکتر محمد حسین چلبی

دکتر محمد حسین چلبی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۱ آذر ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر محمد حسین چلبی

مطب شهران

شهران - بین فلکه اول و دوم - بالاتر از بانک سپه - مجتمع ماهان - واحد 11 10 الی 12

مطب یوسف آباد

یوسف آباد - خبابان فتحی شقاقی - بین بیستون و چهل ستون - پلاک 74 - مرکز پزشکی شقایق

هنوز بیمارهای دکتر محمد حسین چلبی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد حسین چلبی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد حسین چلبی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد حسین چلبی چیست؟

دکتر محمد حسین چلبی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد حسین چلبی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد حسین چلبی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد حسین چلبی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد حسین چلبی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد حسین چلبی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد حسین چلبی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد حسین چلبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد حسین چلبی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمد حسین چلبی

دکتر محمد حسین چلبی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به شماره نظام پزشکی 26824 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر محمد حسین چلبی: یوسف آباد - خبابان فتحی شقاقی - بین بیستون و چهل ستون - پلاک 74 - مرکز پزشکی شقایق و شهران - بین فلکه اول و دوم - بالاتر از بانک سپه - مجتمع ماهان - واحد 11 10 الی 12

تجربه دکتر محمد حسین چلبی

دکتر محمد حسین چلبی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمد حسین چلبی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محمد حسین چلبی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر