درمانکده
دکتر هوشنگ بحرینی

دکتر هوشنگ بحرینی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:30
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر هوشنگ بحرینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هوشنگ بحرینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هوشنگ بحرینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هوشنگ بحرینی چیست؟

دکتر هوشنگ بحرینی فلوشیپ قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر هوشنگ بحرینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هوشنگ بحرینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هوشنگ بحرینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هوشنگ بحرینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هوشنگ بحرینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هوشنگ بحرینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هوشنگ بحرینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هوشنگ بحرینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر هوشنگ بحرینی

دکتر هوشنگ بحرینی فلوشیپ قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 13767 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر هوشنگ بحرینی

دکتر هوشنگ بحرینی فلوشیپ قلب و عروق است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر هوشنگ بحرینی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر هوشنگ بحرینی فلوشیپ قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر