درمانکده
دکتر مهین جمشیدی ماکیانی

دکتر مهین جمشیدی ماکیانی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهین جمشیدی ماکیانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر مهین جمشیدی ماکیانی

مطب سعادت آباد

سعادت آباد - خیابان رضایی بخشایش - بیمارستان عرفان سعادت آباد - طبقه B - کلینیک تخصصی

هنوز بیمارهای دکتر مهین جمشیدی ماکیانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهین جمشیدی ماکیانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهین جمشیدی ماکیانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهین جمشیدی ماکیانی چیست؟

دکتر مهین جمشیدی ماکیانی متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر مهین جمشیدی ماکیانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهین جمشیدی ماکیانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهین جمشیدی ماکیانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهین جمشیدی ماکیانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهین جمشیدی ماکیانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهین جمشیدی ماکیانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهین جمشیدی ماکیانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهین جمشیدی ماکیانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهین جمشیدی ماکیانی

دکتر مهین جمشیدی ماکیانی متخصص بیماری های عفونی و تب دار به شماره نظام پزشکی 34375 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مهین جمشیدی ماکیانی: سعادت آباد - خیابان رضایی بخشایش - بیمارستان عرفان سعادت آباد - طبقه B - کلینیک تخصصی

تجربه دکتر مهین جمشیدی ماکیانی

دکتر مهین جمشیدی ماکیانی متخصص بیماری های عفونی و تب دار است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مهین جمشیدی ماکیانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مهین جمشیدی ماکیانی متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر