نوبت دهی دکتر مهین جمشیدی ماکیانی  متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

دکتر مهین جمشیدی ماکیانی

متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری
شماره نظام پزشکی : 34375
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین دارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر مهین جمشیدی ماکیانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 9

چطور می‌توانم از دکتر مهین جمشیدی ماکیانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مهین جمشیدی ماکیانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مهین جمشیدی ماکیانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مهین جمشیدی ماکیانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مهین جمشیدی ماکیانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مهین جمشیدی ماکیانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مهین جمشیدی ماکیانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر مهین جمشیدی ماکیانی

دکتر مهین جمشیدی ماکیانی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهین جمشیدی ماکیانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 34375 هستند. آدرس مطب دکتر مهین جمشیدی ماکیانی سعادت آباد - خیابان رضایی بخشایش - بیمارستان عرفان سعادت آباد - طبقه B - کلینیک تخصصی است. شما میتوانید از دکتر مهین جمشیدی ماکیانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مهین جمشیدی ماکیانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهین جمشیدی ماکیانی

دکتر مهین جمشیدی ماکیانی دارای مدرک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهین جمشیدی ماکیانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهین جمشیدی ماکیانی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.