درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

230,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۲ آذر ساعت 14:00
مشاوره صوتی

230,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۲ آذر ساعت 11:00
آنلاین

آدرس مطب زهرا مومنی

مطب تهران

تهران - امیر آباد - خیابان شکرالله - پلاک ۱۱۶ - واحد یک

هنوز بیمارهای دکتر زهرا مومنی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از زهرا مومنی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی زهرا مومنی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص زهرا مومنی چیست؟

زهرا مومنی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت زهرا مومنی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت زهرا مومنی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از زهرا مومنی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین زهرا مومنی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از زهرا مومنی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به زهرا مومنی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت زهرا مومنی چقدر است؟

هزینه ویزیت زهرا مومنی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره زهرا مومنی

زهرا مومنی کارشناسی ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی null یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب زهرا مومنی: تهران - امیر آباد - خیابان شکرالله - پلاک ۱۱۶ - واحد یک

تجربه زهرا مومنی

زهرا مومنی کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به زهرا مومنی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از زهرا مومنی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر