دکتر رویا ایزد دوستدار

دکتر رویا ایزد دوستدار

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 19:00
مشاوره تلفنی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر رویا ایزد دوستدار

مطب تهران

تهران - بیست متری جوادیه - ابتدای کوچه نصراللهی - پلاک 2 - واحد 1

هنوز بیمارهای دکتر رویا ایزد دوستدار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر رویا ایزد دوستدار نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر رویا ایزد دوستدار چیست؟

دکتر رویا ایزد دوستدار متخصص متخصص زنان است. بیماران بسیاری برای درمان بارداری، زگیل تناسلی، عفونت واژن، تنبلی تخمدان، فیبروم رحم به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر رویا ایزد دوستدار رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر رویا ایزد دوستدار چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر رویا ایزد دوستدار چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر رویا ایزد دوستدار مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر رویا ایزد دوستدار، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر رویا ایزد دوستدار

دکتر رویا ایزد دوستدار متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 33584 یکی از متخصصان تهران با بیش از 13 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر رویا ایزد دوستدار می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر رویا ایزد دوستدار :

  • تهران - بیست متری جوادیه - ابتدای کوچه نصراللهی - پلاک 2 - واحد 1

تجربه دکتر رویا ایزد دوستدار

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های بارداری,زگیل تناسلی,عفونت واژن,تنبلی تخمدان,فیبروم رحم به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر رویا ایزد دوستدار استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر رویا ایزد دوستدار مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر