درمانکده
دکتر بهروز بهروش آزاده

دکتر بهروز بهروش آزاده

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر بهروز بهروش آزاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بهروز بهروش آزاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بهروز بهروش آزاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بهروز بهروش آزاده چیست؟

دکتر بهروز بهروش آزاده متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر بهروز بهروش آزاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بهروز بهروش آزاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بهروز بهروش آزاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بهروز بهروش آزاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بهروز بهروش آزاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بهروز بهروش آزاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بهروز بهروش آزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهروز بهروش آزاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر بهروز بهروش آزاده

دکتر بهروز بهروش آزاده متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر بهروز بهروش آزاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر بهروز بهروش آزاده تهران است. شما میتوانید از دکتر بهروز بهروش آزاده خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر بهروز بهروش آزاده 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر بهروز بهروش آزاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر بهروز بهروش آزاده

دکتر بهروز بهروش آزاده دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر بهروز بهروش آزاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر بهروز بهروش آزاده متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر