دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 10 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی

دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی تهران است. شما میتوانید از دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی 10 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی

دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.