درمانکده
دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی

دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 14:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی چیست؟

دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی

دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی تهران است. شما میتوانید از دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی

دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرزانه پالیزبان کرمانشاهی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر