دکتر زهرا طلاییان

دکتر زهرا طلاییان

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

400,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 13:00

آدرس مطب دکتر زهرا طلاییان

مطب بزرگراه سردار سلیمانی

بزرگراه سردار سلیمانی ،بین میدان رسالت و سرسبز،سمت نارمک ،نبش میدان 67 و رسالت ،پلاک 51 ،واحد 5

هنوز بیمارهای دکتر زهرا طلاییان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر زهرا طلاییان نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر زهرا طلاییان چیست؟

دکتر زهرا طلاییان متخصص دکترای روانشناسی است. بیماران بسیاری برای درمان مشاوره نوجوانان، مشاوره زوج درمانی، مشاوره ازدواج به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر زهرا طلاییان رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر زهرا طلاییان چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر زهرا طلاییان چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر زهرا طلاییان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر زهرا طلاییان، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر زهرا طلاییان

دکتر زهرا طلاییان دکترای روانشناسی یکی از متخصصان تهران با بیش از 18 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر زهرا طلاییان می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر زهرا طلاییان :

  • بزرگراه سردار سلیمانی ،بین میدان رسالت و سرسبز،سمت نارمک ،نبش میدان 67 و رسالت ،پلاک 51 ،واحد 5

تجربه دکتر زهرا طلاییان

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های مشاوره نوجوانان,مشاوره زوج درمانی,مشاوره ازدواج به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر زهرا طلاییان استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر زهرا طلاییان مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر