درمانکده
رضا ذوالقدری

رضا ذوالقدری

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۳ آذر ساعت 15:00

آدرس مطب رضا ذوالقدری

مطب تهران

تهران - فلکه دوم صادقیه - مقابل مترو صادقیه - خیابان ولیعصر - خیابان هفتم - پلاک 4 - طبقه 5 - واحد 9

هنوز بیمارهای دکتر رضا ذوالقدری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از رضا ذوالقدری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی رضا ذوالقدری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص رضا ذوالقدری چیست؟

رضا ذوالقدری کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت رضا ذوالقدری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت رضا ذوالقدری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از رضا ذوالقدری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین رضا ذوالقدری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از رضا ذوالقدری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به رضا ذوالقدری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت رضا ذوالقدری چقدر است؟

هزینه ویزیت رضا ذوالقدری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره رضا ذوالقدری

رضا ذوالقدری کارشناسی ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی 23908 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب رضا ذوالقدری: تهران - فلکه دوم صادقیه - مقابل مترو صادقیه - خیابان ولیعصر - خیابان هفتم - پلاک 4 - طبقه 5 - واحد 9

تجربه رضا ذوالقدری

رضا ذوالقدری کارشناسی ارشد روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به رضا ذوالقدری مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از رضا ذوالقدری کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر