درمانکده
دکتر محمد فرهادی راد

دکتر محمد فرهادی راد

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تصویری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۶ مهر ساعت 18:00
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۶ مهر ساعت 18:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر محمد فرهادی راد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد فرهادی راد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد فرهادی راد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد فرهادی راد چیست؟

دکتر محمد فرهادی راد پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد فرهادی راد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد فرهادی راد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد فرهادی راد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد فرهادی راد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد فرهادی راد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد فرهادی راد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد فرهادی راد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد فرهادی راد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمد فرهادی راد

دکتر محمد فرهادی راد عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد فرهادی راد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 59095 هستند. آدرس مطب دکتر محمد فرهادی راد تهران است. شما میتوانید از دکتر محمد فرهادی راد خدمات مشاوره متنی ، مشاوره تلفنی ، مشاوره تصویری ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمد فرهادی راد 6 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمد فرهادی راد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد فرهادی راد

دکتر محمد فرهادی راد دارای مدرک مقطع عمومی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد فرهادی راد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد فرهادی راد عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر