درمانکده
دکتر داود مهدوی ابهری

دکتر داود مهدوی ابهری

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

70,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 16:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر داود مهدوی ابهری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر داود مهدوی ابهری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر داود مهدوی ابهری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر داود مهدوی ابهری چیست؟

دکتر داود مهدوی ابهری پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر داود مهدوی ابهری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر داود مهدوی ابهری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر داود مهدوی ابهری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر داود مهدوی ابهری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر داود مهدوی ابهری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر داود مهدوی ابهری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر داود مهدوی ابهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر داود مهدوی ابهری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر داود مهدوی ابهری

دکتر داود مهدوی ابهری عمومی به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر داود مهدوی ابهری

دکتر داود مهدوی ابهری عمومی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر داود مهدوی ابهری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر داود مهدوی ابهری عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر