درمانکده
دکتر الهام دانش طلب

دکتر الهام دانش طلب

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 18:30

آدرس مطب دکتر الهام دانش طلب

مطب تهران

تهران - خیابان استاد مطهری - روبروی خیابان کوه نور - ساختمان پزشکان کوه نور - پلاک ۲۸۲

هنوز بیمارهای دکتر الهام دانش طلب نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر الهام دانش طلب نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر الهام دانش طلب، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر الهام دانش طلب چیست؟

دکتر الهام دانش طلب متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند.

زودترین نوبت دکتر الهام دانش طلب چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر الهام دانش طلب را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر الهام دانش طلب مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر الهام دانش طلب در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر الهام دانش طلب رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر الهام دانش طلب مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر الهام دانش طلب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام دانش طلب با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر الهام دانش طلب

دکتر الهام دانش طلب متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر الهام دانش طلب یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر الهام دانش طلب تهران - خیابان استاد مطهری - روبروی خیابان کوه نور - ساختمان پزشکان کوه نور - پلاک ۲۸۲ است. شما میتوانید از دکتر الهام دانش طلب خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر الهام دانش طلب 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر الهام دانش طلب جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر الهام دانش طلب

دکتر الهام دانش طلب دارای مدرک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر الهام دانش طلب مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر الهام دانش طلب متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر