درمانکده
دکتر ارسطو اشتری

دکتر ارسطو اشتری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ارسطو اشتری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ارسطو اشتری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ارسطو اشتری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ارسطو اشتری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ارسطو اشتری چیست؟

دکتر ارسطو اشتری متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر ارسطو اشتری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ارسطو اشتری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ارسطو اشتری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ارسطو اشتری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ارسطو اشتری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ارسطو اشتری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ارسطو اشتری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ارسطو اشتری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر ارسطو اشتری

دکتر ارسطو اشتری متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ارسطو اشتری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 63431 هستند. آدرس مطب دکتر ارسطو اشتری تهران است. شما میتوانید از دکتر ارسطو اشتری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ارسطو اشتری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ارسطو اشتری

دکتر ارسطو اشتری دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ارسطو اشتری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ارسطو اشتری متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر