دکتر علی حسن زاده اسکوئی

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی

چطور می‌توانم از دکتر علی حسن زاده اسکوئی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر علی حسن زاده اسکوئی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر علی حسن زاده اسکوئی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر علی حسن زاده اسکوئی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر علی حسن زاده اسکوئی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر علی حسن زاده اسکوئی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر علی حسن زاده اسکوئی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر علی حسن زاده اسکوئی

دکتر علی حسن زاده اسکوئی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی حسن زاده اسکوئی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر علی حسن زاده اسکوئی تهران است. شما میتوانید از دکتر علی حسن زاده اسکوئی خدمات مشاوره متنی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علی حسن زاده اسکوئی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی حسن زاده اسکوئی

دکتر علی حسن زاده اسکوئی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی حسن زاده اسکوئی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی حسن زاده اسکوئی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.