درمانکده
دکتر علی حسن زاده اسکوئی

دکتر علی حسن زاده اسکوئی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

80,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر علی حسن زاده اسکوئی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی حسن زاده اسکوئی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی حسن زاده اسکوئی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی حسن زاده اسکوئی چیست؟

دکتر علی حسن زاده اسکوئی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر علی حسن زاده اسکوئی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی حسن زاده اسکوئی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی حسن زاده اسکوئی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی حسن زاده اسکوئی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی حسن زاده اسکوئی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی حسن زاده اسکوئی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی حسن زاده اسکوئی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی حسن زاده اسکوئی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علی حسن زاده اسکوئی

دکتر علی حسن زاده اسکوئی عمومی به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر علی حسن زاده اسکوئی

دکتر علی حسن زاده اسکوئی عمومی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر علی حسن زاده اسکوئی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر علی حسن زاده اسکوئی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر