دکتر سید احمد شجاعت الحسینی

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سید احمد شجاعت الحسینی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید احمد شجاعت الحسینی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید احمد شجاعت الحسینی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید احمد شجاعت الحسینی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید احمد شجاعت الحسینی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید احمد شجاعت الحسینی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید احمد شجاعت الحسینی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر سید احمد شجاعت الحسینی

دکتر سید احمد شجاعت الحسینی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید احمد شجاعت الحسینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر سید احمد شجاعت الحسینی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید احمد شجاعت الحسینی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید احمد شجاعت الحسینی 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سید احمد شجاعت الحسینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید احمد شجاعت الحسینی

دکتر سید احمد شجاعت الحسینی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید احمد شجاعت الحسینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید احمد شجاعت الحسینی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.