دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی

دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی

دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا فرج زاده جلالی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.