دکتر محبوبه محلوجی مقدم

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر محبوبه محلوجی مقدم نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محبوبه محلوجی مقدم چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محبوبه محلوجی مقدم چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محبوبه محلوجی مقدم مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محبوبه محلوجی مقدم رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محبوبه محلوجی مقدم نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محبوبه محلوجی مقدم چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر محبوبه محلوجی مقدم

دکتر محبوبه محلوجی مقدم عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محبوبه محلوجی مقدم یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر محبوبه محلوجی مقدم تهران است. شما میتوانید از دکتر محبوبه محلوجی مقدم خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محبوبه محلوجی مقدم 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر محبوبه محلوجی مقدم جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محبوبه محلوجی مقدم

دکتر محبوبه محلوجی مقدم دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محبوبه محلوجی مقدم مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محبوبه محلوجی مقدم عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.