درمانکده
دکتر الهام بهمنش

دکتر الهام بهمنش

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:30
مشاوره متنی

70,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مهر ساعت 16:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر الهام بهمنش

مطب تهران

تهران - میدان فاطمی - نبش جویبار - پلاک ۳۹ - واحد۱۵ - طبقه سوم

هنوز بیمارهای دکتر الهام بهمنش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر الهام بهمنش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر الهام بهمنش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر الهام بهمنش چیست؟

دکتر الهام بهمنش پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر الهام بهمنش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر الهام بهمنش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر الهام بهمنش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر الهام بهمنش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر الهام بهمنش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر الهام بهمنش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر الهام بهمنش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام بهمنش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر الهام بهمنش

دکتر الهام بهمنش عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر الهام بهمنش یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر الهام بهمنش تهران - میدان فاطمی - نبش جویبار - پلاک ۳۹ - واحد۱۵ - طبقه سوم است. شما میتوانید از دکتر الهام بهمنش خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر الهام بهمنش 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر الهام بهمنش جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر الهام بهمنش

دکتر الهام بهمنش دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر الهام بهمنش مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر الهام بهمنش عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر