درمانکده
دکتر علیرضا احمدیان

دکتر علیرضا احمدیان

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 11:40

آدرس مطب دکتر علیرضا احمدیان

مطب فلکه دوم صادقیه

فلکه دوم صادقیه - پشت بیمارستان ابن سینا - ابتدای خیابان اعتمادیان - پلاک ۱۲ - واحد ۲۳

مطب کرج

کرج - کیانشهر - خیابان ابراهیمی - خیابان رجب زاده شمالی - پلاک 65 - طبقه اول - واحد 2

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا احمدیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا احمدیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا احمدیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا احمدیان چیست؟

دکتر علیرضا احمدیان پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا احمدیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا احمدیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا احمدیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا احمدیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا احمدیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا احمدیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا احمدیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا احمدیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علیرضا احمدیان

دکتر علیرضا احمدیان عمومی به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر علیرضا احمدیان: فلکه دوم صادقیه - پشت بیمارستان ابن سینا - ابتدای خیابان اعتمادیان - پلاک ۱۲ - واحد ۲۳ و کرج - کیانشهر - خیابان ابراهیمی - خیابان رجب زاده شمالی - پلاک 65 - طبقه اول - واحد 2

تجربه دکتر علیرضا احمدیان

دکتر علیرضا احمدیان عمومی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر علیرضا احمدیان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا احمدیان عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر