درمانکده
دکتر طاهره برهنه پوشان

دکتر طاهره برهنه پوشان

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۳ مهر ساعت 11:00

آدرس مطب دکتر طاهره برهنه پوشان

مطب تهران

تهران - کلینیک تخصصصی داخلی یاس - خیابان شهید بهشتی - خیابان قائم مقام فراهانی - خیابان خدری - بعد از چهارراه سنایی

هنوز بیمارهای دکتر طاهره برهنه پوشان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر طاهره برهنه پوشان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر طاهره برهنه پوشان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر طاهره برهنه پوشان چیست؟

دکتر طاهره برهنه پوشان پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر طاهره برهنه پوشان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر طاهره برهنه پوشان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر طاهره برهنه پوشان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر طاهره برهنه پوشان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر طاهره برهنه پوشان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر طاهره برهنه پوشان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر طاهره برهنه پوشان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر طاهره برهنه پوشان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر طاهره برهنه پوشان

دکتر طاهره برهنه پوشان عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر طاهره برهنه پوشان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر طاهره برهنه پوشان تهران - کلینیک تخصصصی داخلی یاس - خیابان شهید بهشتی - خیابان قائم مقام فراهانی - خیابان خدری - بعد از چهارراه سنایی است. شما میتوانید از دکتر طاهره برهنه پوشان خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر طاهره برهنه پوشان 13 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر طاهره برهنه پوشان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر طاهره برهنه پوشان

دکتر طاهره برهنه پوشان دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر طاهره برهنه پوشان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر طاهره برهنه پوشان عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر