دکتر سید عبداله غفوریان

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سید عبداله غفوریان نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید عبداله غفوریان چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید عبداله غفوریان چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید عبداله غفوریان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید عبداله غفوریان رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید عبداله غفوریان نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید عبداله غفوریان چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر سید عبداله غفوریان

دکتر سید عبداله غفوریان عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید عبداله غفوریان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر سید عبداله غفوریان تهران - شهرک غرب - بلوار دریا - بین پاکنژاد و مطهری - پلاک 164 - طبقه زیرین داروخانه پرشین است. شما میتوانید از دکتر سید عبداله غفوریان خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید عبداله غفوریان 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سید عبداله غفوریان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید عبداله غفوریان

دکتر سید عبداله غفوریان دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید عبداله غفوریان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید عبداله غفوریان عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.