دکتر مهرک پورزاهدگیلانی

متخصص بیماریهای قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : null
تجربه 7سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 16 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر مهرک پورزاهدگیلانی نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر مهرک پورزاهدگیلانی چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر مهرک پورزاهدگیلانی چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر مهرک پورزاهدگیلانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مهرک پورزاهدگیلانی رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر مهرک پورزاهدگیلانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر مهرک پورزاهدگیلانی چقدر است؟

  Item 1 of 15

  دربارۀ دکتر مهرک پورزاهدگیلانی

  دکتر مهرک پورزاهدگیلانی متخصص بیماریهای قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهرک پورزاهدگیلانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر مهرک پورزاهدگیلانی تهران - خیابان دولت - تقاطع بلوار کاوه - ساختمان پزشکان کاوه - ورودی 2 - طبقه 4 است. شما میتوانید از دکتر مهرک پورزاهدگیلانی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهرک پورزاهدگیلانی 16 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر مهرک پورزاهدگیلانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر مهرک پورزاهدگیلانی

  دکتر مهرک پورزاهدگیلانی دارای مدرک متخصص بیماریهای قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهرک پورزاهدگیلانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهرک پورزاهدگیلانی متخصص بیماریهای قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.