درمانکده
دکتر مریم نادری

دکتر مریم نادری

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر مریم نادری

مطب تهران

تهران - نارمک - چهارراه تلفنخانه - خیابان دکتر آیت جنوبی - کوچه نصرااله زاده - پلاک 12 - طبقه همکف

هنوز بیمارهای دکتر مریم نادری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم نادری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم نادری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم نادری چیست؟

دکتر مریم نادری متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم نادری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم نادری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم نادری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم نادری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم نادری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم نادری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم نادری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم نادری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مریم نادری

دکتر مریم نادری متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 96615 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 7 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مریم نادری: تهران - نارمک - چهارراه تلفنخانه - خیابان دکتر آیت جنوبی - کوچه نصرااله زاده - پلاک 12 - طبقه همکف

تجربه دکتر مریم نادری

دکتر مریم نادری متخصص زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مریم نادری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مریم نادری متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر