درمانکده
دکتر مهناز روحی پرکوهی

دکتر مهناز روحی پرکوهی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهناز روحی پرکوهی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهناز روحی پرکوهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهناز روحی پرکوهی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهناز روحی پرکوهی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهناز روحی پرکوهی چیست؟

دکتر مهناز روحی پرکوهی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مهناز روحی پرکوهی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهناز روحی پرکوهی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهناز روحی پرکوهی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهناز روحی پرکوهی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهناز روحی پرکوهی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهناز روحی پرکوهی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهناز روحی پرکوهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهناز روحی پرکوهی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهناز روحی پرکوهی

دکتر مهناز روحی پرکوهی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهناز روحی پرکوهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر مهناز روحی پرکوهی تهران است. شما میتوانید از دکتر مهناز روحی پرکوهی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مهناز روحی پرکوهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهناز روحی پرکوهی

دکتر مهناز روحی پرکوهی دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهناز روحی پرکوهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهناز روحی پرکوهی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر