دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی

دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی تهران - خیابان میرزای شیرازی - خیابان نهم - پلاک 36 - واحد 3 است. شما میتوانید از دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی

دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.