درمانکده
دکتر مینو سادات منتصری

دکتر مینو سادات منتصری

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر مینو سادات منتصری

مطب تهران

تهران - صادقیه - تقاطع اعتمادیان و ولیعصر - ساختمان مهرگان - پلاک۳۵ - طبقه ۲

هنوز بیمارهای دکتر مینو سادات منتصری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مینو سادات منتصری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مینو سادات منتصری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مینو سادات منتصری چیست؟

دکتر مینو سادات منتصری پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مینو سادات منتصری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مینو سادات منتصری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مینو سادات منتصری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مینو سادات منتصری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مینو سادات منتصری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مینو سادات منتصری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مینو سادات منتصری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مینو سادات منتصری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مینو سادات منتصری

دکتر مینو سادات منتصری عمومی به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مینو سادات منتصری: تهران - صادقیه - تقاطع اعتمادیان و ولیعصر - ساختمان مهرگان - پلاک۳۵ - طبقه ۲

تجربه دکتر مینو سادات منتصری

دکتر مینو سادات منتصری عمومی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مینو سادات منتصری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مینو سادات منتصری عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر