درمانکده
دکتر کیاناز خیرابی

دکتر کیاناز خیرابی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر کیاناز خیرابی

مطب شهرک غرب

شهرک غرب - فاز یک - خیابان ایران زمین - خیابان گلستان جنوبی - مجتمع پزشکی مسجد النبی - طبقه همکف

هنوز بیمارهای دکتر کیاناز خیرابی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر کیاناز خیرابی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر کیاناز خیرابی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر کیاناز خیرابی چیست؟

دکتر کیاناز خیرابی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر کیاناز خیرابی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر کیاناز خیرابی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر کیاناز خیرابی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر کیاناز خیرابی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر کیاناز خیرابی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر کیاناز خیرابی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر کیاناز خیرابی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کیاناز خیرابی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر کیاناز خیرابی

دکتر کیاناز خیرابی عمومی به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر کیاناز خیرابی: شهرک غرب - فاز یک - خیابان ایران زمین - خیابان گلستان جنوبی - مجتمع پزشکی مسجد النبی - طبقه همکف

تجربه دکتر کیاناز خیرابی

دکتر کیاناز خیرابی عمومی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر کیاناز خیرابی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر کیاناز خیرابی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر