دکتر علی معصومی پیرآغاج

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 9 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر علی معصومی پیرآغاج نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر علی معصومی پیرآغاج چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر علی معصومی پیرآغاج چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر علی معصومی پیرآغاج مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر علی معصومی پیرآغاج رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر علی معصومی پیرآغاج نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر علی معصومی پیرآغاج چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر علی معصومی پیرآغاج

دکتر علی معصومی پیرآغاج عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی معصومی پیرآغاج یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر علی معصومی پیرآغاج تهران است. شما میتوانید از دکتر علی معصومی پیرآغاج خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر علی معصومی پیرآغاج 9 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر علی معصومی پیرآغاج جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی معصومی پیرآغاج

دکتر علی معصومی پیرآغاج دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی معصومی پیرآغاج مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی معصومی پیرآغاج عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.