درمانکده
دکتر غلامرضا طاهری سنگسری

دکتر غلامرضا طاهری سنگسری

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 10:00
مشاوره تلفنی

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر غلامرضا طاهری سنگسری

مطب تهران

تهران - پالادیوم - برج شمالی - طبقه 6 - واحد 611

مطب تهران

تهران - ولنجک - خیابان 12 - پلاک 7 - طبقه 4

هنوز بیمارهای دکتر غلامرضا طاهری سنگسری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر غلامرضا طاهری سنگسری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر غلامرضا طاهری سنگسری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر غلامرضا طاهری سنگسری چیست؟

دکتر غلامرضا طاهری سنگسری پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر غلامرضا طاهری سنگسری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر غلامرضا طاهری سنگسری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر غلامرضا طاهری سنگسری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر غلامرضا طاهری سنگسری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر غلامرضا طاهری سنگسری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر غلامرضا طاهری سنگسری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا طاهری سنگسری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا طاهری سنگسری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر غلامرضا طاهری سنگسری

دکتر غلامرضا طاهری سنگسری عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر غلامرضا طاهری سنگسری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 101903 هستند. آدرس مطب دکتر غلامرضا طاهری سنگسری تهران - پالادیوم - برج شمالی - طبقه 6 - واحد 611 و تهران - ولنجک - خیابان 12 - پلاک 7 - طبقه 4 است. شما میتوانید از دکتر غلامرضا طاهری سنگسری خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر غلامرضا طاهری سنگسری 6 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر غلامرضا طاهری سنگسری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر غلامرضا طاهری سنگسری

دکتر غلامرضا طاهری سنگسری دارای مدرک مقطع عمومی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر غلامرضا طاهری سنگسری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر غلامرضا طاهری سنگسری عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر