درمانکده
دکتر پردیس امیرعبدالهیان

دکتر پردیس امیرعبدالهیان

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

50,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

75,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 20:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر پردیس امیرعبدالهیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پردیس امیرعبدالهیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پردیس امیرعبدالهیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پردیس امیرعبدالهیان چیست؟

دکتر پردیس امیرعبدالهیان پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر پردیس امیرعبدالهیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پردیس امیرعبدالهیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پردیس امیرعبدالهیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پردیس امیرعبدالهیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پردیس امیرعبدالهیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پردیس امیرعبدالهیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پردیس امیرعبدالهیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پردیس امیرعبدالهیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر پردیس امیرعبدالهیان

دکتر پردیس امیرعبدالهیان عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پردیس امیرعبدالهیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 104108 هستند. آدرس مطب دکتر پردیس امیرعبدالهیان تهران است. شما میتوانید از دکتر پردیس امیرعبدالهیان خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر پردیس امیرعبدالهیان 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر پردیس امیرعبدالهیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پردیس امیرعبدالهیان

دکتر پردیس امیرعبدالهیان دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پردیس امیرعبدالهیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پردیس امیرعبدالهیان عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر