نوبت دهی دکتر پردیس امیرعبدالهیان   عمومی

دکتر پردیس امیرعبدالهیان

عمومی
شماره نظام پزشکی : 104108
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 8 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر پردیس امیرعبدالهیان نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر پردیس امیرعبدالهیان چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر پردیس امیرعبدالهیان چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر پردیس امیرعبدالهیان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر پردیس امیرعبدالهیان رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر پردیس امیرعبدالهیان نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر پردیس امیرعبدالهیان چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر پردیس امیرعبدالهیان

دکتر پردیس امیرعبدالهیان عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پردیس امیرعبدالهیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 104108 هستند. آدرس مطب دکتر پردیس امیرعبدالهیان تهران است. شما میتوانید از دکتر پردیس امیرعبدالهیان خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر پردیس امیرعبدالهیان 8 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر پردیس امیرعبدالهیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پردیس امیرعبدالهیان

دکتر پردیس امیرعبدالهیان دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پردیس امیرعبدالهیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پردیس امیرعبدالهیان عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.