درمانکده
دکتر سید فریدون پوردانش

دکتر سید فریدون پوردانش

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید فریدون پوردانش به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید فریدون پوردانش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید فریدون پوردانش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید فریدون پوردانش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید فریدون پوردانش چیست؟

دکتر سید فریدون پوردانش متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند.

زودترین نوبت دکتر سید فریدون پوردانش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید فریدون پوردانش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید فریدون پوردانش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید فریدون پوردانش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید فریدون پوردانش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید فریدون پوردانش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید فریدون پوردانش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید فریدون پوردانش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید فریدون پوردانش

دکتر سید فریدون پوردانش متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید فریدون پوردانش یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 28313 هستند. آدرس مطب دکتر سید فریدون پوردانش تهران است. شما میتوانید از دکتر سید فریدون پوردانش خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید فریدون پوردانش جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید فریدون پوردانش

دکتر سید فریدون پوردانش دارای مدرک متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید فریدون پوردانش مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید فریدون پوردانش متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر