نوبت دهی دکتر سید فریدون پوردانش  متخصص جراحی فک و صورت

دکتر سید فریدون پوردانش

متخصص جراحی فک و صورت
شماره نظام پزشکی : 28313
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سید فریدون پوردانش را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 6

چطور می‌توانم از دکتر سید فریدون پوردانش نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید فریدون پوردانش چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید فریدون پوردانش چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید فریدون پوردانش مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید فریدون پوردانش رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید فریدون پوردانش نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید فریدون پوردانش چقدر است؟

دربارۀ دکتر سید فریدون پوردانش

دکتر سید فریدون پوردانش متخصص جراحی فک و صورت از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید فریدون پوردانش یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 28313 هستند. آدرس مطب دکتر سید فریدون پوردانش تهران است. شما میتوانید از دکتر سید فریدون پوردانش خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید فریدون پوردانش جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید فریدون پوردانش

دکتر سید فریدون پوردانش دارای مدرک متخصص جراحی فک و صورت هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید فریدون پوردانش مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید فریدون پوردانش متخصص جراحی فک و صورت به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.